KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954286
nr 1495 4286
Kerstin Holmgren, "Kärleksstigen". Signerad, daterad -21. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 54x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:11:01
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)